درباره من

بسم الله رحمان رحیم

حال خوب زندگی

فرصت زندگی کوتاه است. گاهی نه فرصتی بعدی وجود دارد، نه وقفه ای و نه فرصت دوباره ای فرصت برای محبت ، برای شاد بودن، برای شریک شدن در لبخند ، کسب دانش و انتقال آن، برای سفر کردن، برای لحظه ای آسودگی خاطر خود و بغل دستی ات فرصت برای اینکه چیزی هرچند کوچک به زندگی اضافه کنیم و امتداد زندگی یکدیگر باشیم. به قول مارکز حسرت واقعی را آن زمانی می خوری که می بینی به اندازه سن و سالت زندگی نکرده ای. پس به اندازه سن و سال مان زندگی کنیم!

بنده محمد یاراحمدی متولد 19 تیر ماه 1377 هستم. و همیشه طبق علاقم جلو میرم و سعی می‌کنم همیشه توی تخصصی‌های خودم و دانش‌های جدید، خودم رو بروز نگه دارم. سعی می‌کنم هر روز چیزای جدیدتری یاد بگیرم و با بقیه هم در اشتراک بگزارم.

به چه چیزایی علاقه دارم؟
برنامه نویسی و مکانیک و یادگیری که علاقه اصلیم هست. از لحاظ ورزشی میتونم بگم هندبال رو دوست دارم.
بعضی از رفتارهام؟
یه اخلاقی که دارم اینه که همیشه میگم، اگر کسی از من پیش شما تعریف کرد و خوبی من رو گفت، باور نکنید. در مقابل اگر، بدیه من رو هم گفتن باز باور نکنید. حتماً از خودم بپرسید تا مطمئن بشید. چون نمی‌خوام با اعتماد به یه نفر دیگه به منم اعتماد کنید یا اعتمادتون رو از دست بدید. شاید اونطوری که اون فرد گفته خوب یا بد نباشم.از نظر من همه آدم‌ها خوب هستند. مگر اینکه خلافش ثابت بشه. اگر کسی به من خوبی‌ای کرد، از خوبی‌هاش برای خودم دیوار می‌سازم. به ازای هر خوبی‌ای که به من می‌کنه یه آجر به دیوارش اضافه می‌کنم. اگر هم بهم بدی کرد، اینبار فقط یه آجر از دیوارش کم می‌کنم. این اخلاق رو ندارم که کل دیوار رو به خاطر یه بدی خراب کنم. همیشه خوبی‌هایی که به من کرده رو یادم می‌مونه و فراموش نمی‌کنم.

مطالب مرتبط